Якою мовою бажаєте продовжити перегляд сайту?

Пилка акумуляторна Vitals Master AKZ 3602a

Модель:
000083155
Артикул:
83155T
Производители
Vitals
2793грн.

Пила акумуляторна Vitals Master AKZ 3602a

Опис

Ланцюгова акумуляторна пила Vitals Master AKZ 3602a — напівпрофесійний високоякісний інструмент. Призначена для швидкого розпилювання свіжої, сухої та мокрої деревини, деревно-стружкових плит, заготівлі дров із колод малого й середнього діаметра. Завдяки сучасним технічним рішенням має переваги й позбавлена багатьох недоліків ручних бензинових і електричних пил. Для роботи не потрібен кабель електропостачання: портативність забезпечує акумулятор. Інструмент функціонує дуже тихо, майже безшумно. Відсутні пари бензину, не утворюються вихлопні гази. Це дає змогу використовувати пилу навіть у непровітрюваних приміщеннях.

У конструкції акумуляторної пили Vitals Master AKZ 3602a застосований принцип уніфікації. Живлення забезпечує універсальна літій-іонна батарея, та ж, що використовується для іншого електроінструменту, наприклад, акумуляторної електрокоси Vitals Master AZT 3601a. Один комплект (акумулятор і блок живлення) може забезпечити енергією різні садові та господарські інструменти, що економить кошти покупця.

Надійний електродвигун

На відміну від іншого електроінструменту серії Master ця пила оснащена безщітковим (безколекторним) електродвигуном. Він розвиває високі оберти, видає більшу потужність та крутний момент, ніж аналогічний за вагою щітковий. Забезпечує добру продуктивність. Важлива якість безщіткового двигуна — більш раціональне, ніж у щіткового, витрачання електроенергії, тобто високий ККД. Унаслідок цього він може працювати на 50% довше, що особливо важливо для акумуляторного інструменту.

Ємна акумуляторна батарея

Двигун отримує живлення від Li-ion батареї напругою 36 В. Акумулятор забезпечений індикатором заряду. Ємність батареї (4 А∙год) дає змогу переробляти великі кількості матеріалів.

Комфорт і безпека

Поперечне розташування двигуна робить пилу компактною і зручною в експлуатації.

Специальное окошко на корпусе пилы позволяет контролировать уровень масла в масляном баке.

Система безключового натягу ланцюга забезпечує можливість вручну, без додаткових інструментів, змінювати натяг ланцюга за допомогою двох поворотних регуляторів.

Спеціальне віконце на корпусі пили дає змогу контролювати рівень мастила в масляному баку.

Заднє руків’я забезпечене прогумованою накладкою. Накладка робить роботу більш комфортною й запобігає ковзанню руків’я в долоні.

Клавіша увімкнення мотора розташована на заднім руків’ї. Для безпеки на руків’ї є кнопка захисту від випадкового вмикання.

Пила забезпечена важелем аварійної зупинки ланцюга. Час спрацьовування аварійного гальма ланцюга 0,12 с.

Через відсутність шнура електроживлення немає небезпеки ураження оператора електрострумом. Оскільки під час роботи безщіткового двигуна не утворюються іскри, інструментом можна працювати навіть у пожежонебезпечних місцях.

Міцність та довговічність

Інструмент забезпечений високоякісною пиляльною гарнітурою — шиною й ланцюгом марки Oregon. Мастило на різальний інструмент подається автоматичним мастилонасосом.

Через відсутність щіток у двигуні не створюється тертя, практично немає стирання контактувальних поверхонь і внутрішнього забруднення. Тому двигун має високу зносостійкість.

На електропилу Vitals Master AKZ 3602a встановлений термін гарантії 36 місяців.

Отзывов: 0
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.


Похожие товары
Зарядний пристрій Vitals Master LSL 3600a
Зарядний пристрій Vitals Master LSL 3600a..
521грн.
Зарядное устройство инверторного типа Vitals 2415ddca
Зарядное устройство инверторного типа Vitals ALI 2415ddca предназначено для осуществления зарядки в автоматическом режим..
1350грн.
Импульсное зарядное устройство Master ALI 1210A
Импульсное зарядное устройство Master ALI 1210A (далее по тексту – зарядное устройство) предназначено для зарядки в авто..
1022грн.
Зарядний пристрій інверторного типу Vitals ALI 1210dd
Зарядний пристрій інверторного типу Vitals ALI 1210dd призначений для здійснення зарядки в автоматичному режимі свинцево..
1080грн.
Зарядний пристрій для акумуляторів Vitals Professional LSL 1835-4P SmartLine
Опис зарядного пристрою для акумуляторів Vitals Master LSL 1835-4P SmartLineЦей пристрій використовується для ультрашвид..
2309грн.
0
0